Догляд за нормальною шкірою обличчя

Догляд за нормальною шкірою обличчя

Нормальну шкіру слід очищати, живити та захищати від несприятливих метеорологічних впливів (сонця, холоду та вітру). Використовувати можна мінімальну кількість засобів для догляду. Власники такого типу добре переносять зміну клімату. Здорова шкіра є особливим даром природи і при правильному застосуванні косметичних засобів може зберігати свіжість довгий час.

Увечері перед сном можна вмиватися із застосуванням пінки, дитячого мила з нейтральним рівнем РН. Воду краще використовувати відфільтровану. Жорстку воду пом’якшують кип’ятінням або додаванням до неї молока, соди, бури. Вранці не потрібно при вмиванні використовувати засіб, що очищає, так як часте застосування зневоднює шкіру. Температура води має бути близько 37 градусів. Холодна вода викликає звуження судин, зниження саловиділення, це викликає сухість та лущення. Можна раз на тиждень спробувати контрастне вмивання, поперемінно холодною та гарячою водою.

Перед виходом на вулицю рекомендується нанести денний крем. На ніч можна протирати обличчя фруктовими чи овочевими соками, які слід попередньо заморозити у маленьких формах. Вони тонізують шкіру, після застосування вона стає м’якою, еластичною. Якщо передбачається тривале перебування на морозі, обличчя слід змастити гусячим жиром. В аптеках продаються різні креми та мазі для захисту шкіри від вітру та морозу. Не обов’язково купувати дорогі засоби, головне щоб у їх складі були необхідні речовини, наприклад, масло обліпихи, вітаміни Е та А.

Після 25-30 років необхідно користуватися живильними кремами. До їх складу повинні входити трохи жиру, мигдальної олії, багато вітамінів та велика кількість води. Перед сном треба наносити крем на обличчя, роблячи легкий самомасаж, залишити від 20 хвилин до 2 годин. Потім зняти за допомогою серветки або ватного тампона.

Нормальну шкіру можна живити за допомогою живильних масок. Їх можна придбати готові, приготувати самостійно. Застосовувати треба протягом 20 хвилин 1-2 рази на тиждень.

Можна взяти 1 ст. сиру, змішати його з|із| 1 ст.л. молока та 1/2 ч.л. журавлинного соку. Нанести на попередньо очищену шкіру обличчя, через 10 хвилин змити прохолодною водою.

Добре використовувати маску на основі яєчного жовтка. Варений жовток розтерти, додати 10 крапель лимонного соку та нанести на 20 хвилин на обличчя. Змити теплою водою. Маску краще робити на ніч.

Поживні креми можна виготовити самостійно. Візьміть емальовану чашу, покладіть туди масляний екстракт ромашки в кількості 40 г, 30 г масляного екстракту чебрецю, віск бджолиний (кількість за бажанням), 5 г крохмалю пшеничного і 5 г гліцерину. Віск потрібно розтопити на водяній бані, додати гліцерин і поступово, безперервно помішуючи, крохмаль. Влити отриману масу масляні розчини, перемішати і охолодити. Потім знову змішати. Суміш зберігати у холодильнику на нижній полиці. Наносити на ніч на очищену шкіру обличчя.

Дуже важливо підбирати правильно декоративну косметику. Не потрібно купувати тіні на жирній основі, рідкі, краще використовувати розсипчасті засоби. Можна придбати крем-пудру або її розсипчастий вигляд. У маскувальних засобах, як правило, така шкіра не потребує, так само як і коректорів. Жінкам та чоловікам з таким типом шкіри можна відвідувати косметолога раз на 6 місяців для глибокого очищення шкіри та профілактики появи чорних крапок на обличчі.

Related posts